Fotogalerie

/album/fotogalerie56/a5197817-jpg/
/album/fotogalerie56/a23453871-jpg/
/album/fotogalerie56/a26208034-jpg/
/album/fotogalerie56/a39554539-jpg/
/album/fotogalerie56/a57397223-jpg/
/album/fotogalerie56/a96957338-jpg1/

Poloha na mapě

Putování po Náchodsku, Náchod

Prozkoumejte okolí Náchoda. Na stezce Putování po Náchodsku si budete užívat čistou přírodu a navštívíte okolní obce. 

 

Putování po Náchodsku

Zdroj: panoramio.com

Jeden nebo dva dny?

Z Náchoda se po silnici vydáte přes Běloves a Velké Poříčí do obce Hronov, z Hronova dále po silnici přes Zbečník na Horní Kostelec a pak již do Rtyně v Podkrkonoší. Ze Rtyně po silnici přes Batňovice a Jestřebec do obce Malé Svatoňovice. Pokud budete dělit cestu na dva dny, zvolte ubytování v okolí Rtyně či Malých Svatoňovic. Z Malých Svatoňovic zpět po silnici do Rtyně a odtud po silnici a přes hospodu U Devíti Křížů do Červeného Kostelce. Odtud po silnici na Náchod – přes obce Horní Radechová, Dolní Rybníky a Dolní Radechová až do města Náchod.

 

Popis trasy

Náchod – Běloves – Hronov – Rtyně v Podkrkonoší – Malé Svatoňovice – Rtyně v Podkrkonoší – Červený Kostelec – Náchod.

 

Náročnost a délka trasy

Na trase nachodíte cca 45 km. Jedná se o náročnou trasu pro zdatné cyklisty. Pro odlehčení si můžete trasu rozdělit na dva dny.

 

Zdroj: mapy.cz

 

Doporučujeme

Zastavte se v Malých Svatoňovicích v  muzeu bratří Čapků Výstava je rozdělena na dvě stálé expozice. První je věnována Karlu Čapkovi. Při ní shlédnete rodný kraj bratří Čapků, rodinné fotografie a pohlednice dobových Malých Svatoňovic. Dále zachycuje studia Karla Čapka a pak jeho literární dílo. Expozice o Josefu Čapkovi představuje jeho výtvarné zájmy. Uvidíte díla z volné grafiky a dvacet olejových obrazů z předkubistického a kubistického období jeho tvorby.

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme