/album/a55/dvur-hanis-broumovsko18-jpg/
/album/a55/dvur-hanis-broumovsko7-jpg/
/album/a55/dvur-hanis-broumovsko11-jpg/
/album/a55/dvur-hanis-broumovsko44-jpeg/
/album/a55/dvur-hanis-broumovsko43-jpg/
/album/a55/dvur-hanis-broumovsko5-jpg/

Poloha na mapě

Dvůr Haniš - adult only - děti od 12. let - Maršov nad Metují, Adršpašsko

Přijďte si odpočinout do malebného penzionu Dvůr Haniš. Zapomeňte na starosti a užijte si naprosto unikátní atmosféru historického stavení. Čeká na vás romantické místo plné klidu a báječné atmosféry.

 

Dopřejte si čas pro sebe a zažijte autentickou venkovskou atmosféru v nádherné krajině Adršpašských skal. Lokalita je ideálním výchozím bodem k výletům pěšky, na kole i autem. Pro klid váš i ostatních hostů je penzion vhodný pro děti od dvanácti let, pro pobyt s mladšími dětmi není vybaven ani uzpůsoben. Zasloužíte si mít čas jen pro sebe. Z vlastních zkušeností víme, že i rodiče potřebují někdy dobít baterky. Místo, ze kterého můžete podnikat i náročnější výlety, ale kde přitom lišky dávají dobrou noc a dopravní ruch zastupuje jen traktor na poli, je k tomu ideální. Penzion naleznete nedaleko Adršpašsko-teplických skal. Ubytování nabízíme až pro 24 osob v 10 komfortních pokojích a apartmánech. V penzionu naleznete restauraci s krbem a stylovou společenskou místnost s kulečníkem. Běheme letních dnů můžete posedět na romantické letní terase a za chladných dnů se prohřejete v sauně. Pro váš ničím nerušený komfort je  pro vás pripravená samoobslužná vinotéka a lednice s občerstvením. Vítejte ve Dvoře Haniš, místo ve vašem srdci. Ubytování bez dětí. Ubytování je možné pouze pro děti starší 12. let.

 

  • Kapacita penzionu:
  • Venkovní vybavení objektu: oplocená a velmi hezky udržovaná zahrada, pergola s posezením, ohniště, gril, parkoviště
  • Vnitřní vybavení objektu: restaurace s barem a krbem, kavárna, společenská místnost s televizí,  úschovna kol, lyžárna, WIFI připojení k internetu, herna se samoobslužnou vinotékou a občerstvením, v hale je samoobslužná lednice s alko a nealko nápoji.
  • Vybavení pokojů: WiFi připojení k internetu, minibar, rychlovarná konvice, sociální zařízení (sprcha, wc, umyvadlo, fén)
  • Vybavení apartmánů: WIFI připojení k internetu,  kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), minibar, sociální zařízení (sprcha, wc, umyvadlo, fén)
  • Relax a volný čas: sauna, kulečník
  • Check - in: 14 - 18:00
  • Check - out: 10:00

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme