/album/fotogalerie4/mandan-5-jpg/
/album/fotogalerie4/uvod-jpg/
/album/fotogalerie4/dsc01869-jpg/
/album/fotogalerie4/dsc-6386-jpg/
/album/fotogalerie4/mandan-1-jpg/
/album/fotogalerie4/mandan-3-jpg/

Ranch Gallop


Obec: Vápenka
Poloha: samota
Region: Adršpach

 

Telefon:

+420 608 262 861

+420 723 411 157

 

Poloha na mapě


Ranch Gallop - Vápenka

Užijte si romantiku divokého západu v přírodě Kladského pomezí, spaní v dřevěných srubech, vaření na ohni a vyjížďky na koních. Prožijte nevšední dovolenou.

Telefon: 608 262 861 |  Zaslat poptávku

Popis ubytování

Westernový ranč Vás zanese na daleký západ, o kterém sní všichni malí velcí kluci s knížkou Karla Maye pod polštářem. Celý srubový komplex se skládá z rančerova osobního srubu, Strážní Věžičky, Trading Postu, Mandanského domu (indiánské obydlí) a srubu se saunou. Strážní Věžička nabízí nejen krásný výhled do okolí, ale také ubytování v dolní části pro 4 osoby a horní části, kde je samostatný vchod pro 7 osob. Další 4 osoby se mohou ubytovat ve vedlejším Trading Postu, ve srubu se saunou dvě osoby a v Mandanském domě 7 osob. Ubytování ocení nejen jezdci, ale i lidé, kteří chtějí strávit dovolenou trochu jinak. Dřevěné sruby jsou vytápěny krbovými kamny, které zajišťují příjemné teplo i v zimních obdobích, na kamínkách si lze i uvařit. V každém srubu je rychlovarná konvice. Pro skutečné znalce jsou připraveny tyče pro stavbu indiánského týpí.

 

Severoameričtí bizoni a koně

Kovbojové žijí hlavně venku a tomu odpovídá i vaření na otevřeném ohni a mytí: suché wc a venkovní vana za plentou, do které je možné ohřát vodu na ohni. Celý ranč je obklopen rozsáhlými pozemky s ohradou se severoamerickými bizony a koňmi. Každý, kdo někdy seděl v koňském sedle, ví, že je to jeden z nejkrásnějších pohledů na svět a ten pocit můžete zažít i na Ranči Gallop. Vyjížďky jsou určeny zejména pro ty, kteří už mají s jízdou na koni nějaké zkušenosti a vždy jsou přizpůsobeny schopnostem jezdců, možná je však i jízda se začátečníky. Určitě si užijete krásnou přírodu Náchodska, Kladského pomezí, Adršpašských a Teplických skal. Večer po vyjížďce si připomenete pomalu zapomenutou romantiku táborových ohňů, hvězdné oblohy a vyprávění o dálkách a dobrodružstvích.

 

  • Kapacita objektu: 24 osob + možnost postavení stanu
  • Vybavení objektu: srub rančera, Trading Post, Strážní Věžička, srub Sauna, Mandan House - indiánské obydlý, suché wc, venkovní mytí ve vaně
  • Vybavení srubů: matrace, deky, polštáře, krbová kamna, základní nádobí, stůl + židle, rychlovarná konvice
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Osoba / noc 350 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 3 let zdarma
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíčci nejsou vítáni.
Stravování dle domluvy.
V ceně ubytování zahrnuto: parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.

 

Potřebujete poradit?

+420 608 262 861 | +420 723 411 157

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme