/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/hotel-garni-adrspach7-jpg/
/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/hotel-garni-adrspach8-jpg/
/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/hotel-garni-adrspach1-jpg/
/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/a1-jpg18/
/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/hotel-garni-adrspach3-jpg/
/album/fotogalerie-penzion-adrspach-adrspach/a2-jpg15/

Poloha na mapě

Hotel Garni Adršpach -  Adršpach

Příjemné ubytování pár krkoků od vstupu do skalního města Adršpach, prostorný pozemek s letním posezením i dětským hřištěm.

Penzion Adršpach

Popis ubytování

Hotel nabízí ubytování v příjemně zařízených dvou a vícelůžkových pokojích a apartmánech s výhledem do udržované zahrady a na okolní skály. Pokoje jsou vyzdobeny orginály akvarelů a grafik. Celková kapacita hotelu Adršpach činí 55 lůžek. Samozřejmostí je restaurace s letní terasou, recepce či parkoviště před budouvou. K hotelu Garni Adršpach také náleží také travnatý pozemek o rozhloze 1 ha zajišťující ničím nerušený pobyt. Děti si užijí na dětském hřišti. Místo je vhodné pro konání ruzných společenských a firemních akcí.

 

  • Kapacita objektu: 55 lůžek
  • Vybavení objektu: recepce, restaurace, letní terasa, WiFi v celém objektu, zahrada s posezením a grilem, dětské hřiště, parkoviště
  • Vybavení pokojů: TV se SAT, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), WiFi připojení k internetu
  • Rodinné pokoje: dvě oddělené ložnice, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV se SAT, WiFi připojení k internetu, dva rodinné pokoje s balkónem, zbytek s francouzskými okny, jeden pokoj bezbariérový
  • Check-in: od 14:00
  • Check-out: do 10:00

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme