Hotel Hron - Náchod, Kladské pomezí

Ubytování nedaleko historické části města Náchod, prostorné pokoje, příjemná restaurace. Vhodné pro rodinnou dovolenou i školení.

Hotel Hron

Popis ubytování

Ubytování je k dispozici celkem 46 lůžek v prostorných a moderně zařízených  pokojích. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout nebo vanu a všechny pokoje obsahují TV, rádio, budík, telefon a přípojku na internet. Některé mají balkon nebo lednici. V hotelu Hron je také výtah a bezbarierový pokoj, zdařile zařízená restaurace o kapacitě 80 osob s letní zahrádkou, konferenční sál a salónek s barem. Hotel Hron je v docházkové vzdálenosti od vlakového a autobusového nádraží.

 

  • Kapacita hotelu: 44 osob (16 pokojů, 1 x jednolůžkový, 5 x dvoulůžkový, 4 x třílůžkový, 3 x čtyřlůžkový, 1 x pětilůžkový, 2 x apartmá)
  • Vybavení hotelu: recepce, bar, restaurace (kapacita 70 míst), zahradní restaurace  (kapacita 44 míst), 2 x salónek (kapacita 24 míst), 1 x konferečmí sál (kapacita 80 míst), výtah, bezbariérový přístup,
  • Vybavení pokojů: sprcha (některé  mají vanu), wc, televize, telefon, rádio, budík, některé pokoje lednice, přípojka na internet
  • Check - in: 14 - 20:00
  • Check - out: 10:00

 

Štítky: hotely

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme