/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a1-jpg24/
/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a8-jpg17/
/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a2-jpg23/
/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a4-jpg22/
/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a7-jpg18/
/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-ubytovani-nachod-region-adrspach/a14-jpg11/

Hotel Vyhlídka

Obec: Náchod

Poloha: okraj obce

Region: Náchodsko

Poloha na mapě

Hotel Vyhlídka Náchod **** - Náchod

Příjemná atmosféra, kvalitní služby i wellness a jedinečný výhled na město Náchod a celé Kladské pomezí.

Hotel Vyhlídka

Popis ubytování

Hotel je vyhledávaným místem nejen pro svou příjemnou atmosférou, ale také oblíbené wellness služby se širokou nabídkou relaxačních a rehabilitačních masáží. Hotel Vyhlídka Náchod je celý nekuřácký. Místo je ideální pro strávení příjemných chvil s Vašimi blízkými, romantických pobytů, ale také je vhodným místem pro konání různých školení, seminářů a společenských událostí. Ubytování se Vám nabízí v prostorně zařízených nekuřáckých dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech standardně vybavených koupelnou, WC, TV/Sat, telefonem, minibarem, trezorem a připojením na internet. Hotel Vyhlídka nabízí dostatečné zázemí pro strávení Vašeho pobytu či dovolené. Můžete posedět v restauraci nebo využít vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, masáže,  billiard, stolní fotbal, šipky, posezení v hotelové zahradě či vychutnání grilovaných specialit pod širým nebem. Pro různá setkání je Vám k dispozici několik salónků o kapacitě 15 - 70 osob. Hotel není vhodný pro děti do dvanácti let.

 

  • Kapacita hotelu: 46 pevných lůžek + 18 přistýlek (21 dvoulůžkových pokojů, 1 x dvoulůžkový bezbariérový pokoj, 1 x čtyřlůžkové apartmá)
  • Vybavení hotelu: atraktivní bar, restaurace s krásným výhledem (slouží pouze pro snídaně a večeře), letní terasa, salónek se zimní terasou, zahradní grilování, dětské hřiště, připojení na internet po celém hotelu, dětské postýlky, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šach, uzamčené parkoviště, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: sprcha (apartmá koupelna s vanou), wc, televize, satelit, internet, minibar, trezor, fén
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení, mikrofon, dvd...atd.
  • Check - in: 14 - 18:00
  • Check - out: 10:00

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme