/album/a67/pension-radvanice-103-jpg/
/album/a67/restaurace-pensionu-jpg/
/album/a67/bufetovy-raut-jpg/
/album/a67/burgery-jpg/
/album/a67/kachni-stehno-cervene-zeli-a-brambory-knedlik-jpg/
/album/a67/detsky-koutek-104-jpg/

Penzion Radvanice

 

Obec: Radvanice
Poloha: okraj obce
Region: Adršpašské skály

 

Telefon:

+420 603 427 884

 

Poloha na mapě

Penzion Radvanice - Adršpašsko

V těsné blízkosti Adršpaských s Teplických skal se můžete ubytování v Pensionu Radvanice. Skvělá poloha za výlety po okolí. Těšit se můžete na vyhlášenou restauraci, komfortní ubytování a zázemí pro rodiny s dětmi a různé sportovní pobyty.
 

Popis ubytování

Hledáte-li dobrodružství a relaxaci, přicházíme s jedinečnou nabídkou pro váš plánovaný výlet do Adršpašsko-teplických skal. Penzion a restaurace Radvanice vám přináší vše, co potřebujete pro nezapomenutelný pobyt. Bez ohledu na to, zda jste rodina hledající ubytování a zábavu, škola plánující výlet do přírody, sportovní oddíl hledající ideální místo pro soustředění, či dokonce organizujete firemní akci nebo slavnostní událost, máme pro vás vše připraveno. S naší širokou nabídkou ubytovacích možností můžeme ubytovat až 105 hostů. Na výběr máte z 8 apartmánů s kapacitou od tří do osmi lůžek, každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha, toaleta, umyvadlo). K dispozici jsou také 9 pokojů se společnou koupelnou na chodbě, oddělených pro muže a ženy. Pokud preferujete jednoduchost, můžete si přinést vlastní spacák a karimatku a využít jedno z 14 míst v našich pokojích. Pro větší skupiny nabízíme také možnost ubytování ve sportovní hale s kapacitou 50 až 70 osob, kde jsou k dispozici oddělené sprchy a toalety. 
 
Jsme připraveni také na naše nejmenší hosty. Děti do 3 let mají pobyt u nás zdarma a můžeme pro ně připravit dětskou postýlku. V naší jídelně najdete dětský koutek se skluzavkou a domečkem a různé hračky pro jejich zábavu. Pro starší děti jsme připravili společenskou místnost s možností stolního tenisu, stolního fotbálku, kulečníku, šipek a malé knihovny. V přilehlém venkovním prostoru najdete oplocené dětské městečko se skluzavkami, houpačkami a pískovištěm. Městečko obsahuje miniatury radnice, hasičské stanice, pošty a cukrárny, kde se děti mohou vyřádit. A pro ty, kteří mají odvahu, tu máme velkou trampolínu, na které si mohou skákat. Během letních měsíců můžete relaxovat a osvěžit se v našem venkovním bazénu. Pokud vás překvapí nepříznivé počasí, nemusíte se bát. Máme pro vás připravenou sportovní halu, kterou si můžete pronajmout pro různé aktivity jako nohejbal, volejbal, badminton nebo jiné sporty. Hala je přímo propojena s penzionem, takže nemusíte ven ani při nepříznivém počasí. Vaše stravování je také v našich rukou. 
 
Součástí penzionu je restaurace, kde můžete vychutnat bohaté snídaně formou studeného i teplého bufetu. Pokud si vyberete variantu polopenze, k večeři vám připravíme polévku, hlavní chod a dezert. Samozřejmostí je, že na požádání připravíme dietní, bezlepkové nebo vegetariánské menu, abychom vyhověli vašim individuálním potřebám. Pension Radvanice se nachází v nádherné lokalitě regionu Adršpach, která nabízí mnoho možností pro turistiku, procházky v přírodě a další outdoorové aktivity. Máme rádi hosty, kteří se k nám vrací, a jsme připraveni udělat vše pro to, abyste si u nás užili skvělý pobyt plný zábavy, relaxace a nezapomenutelných zážitků.

 

  • Kapacita penzionu: 105 osob
  • Vnitřní vybavení penzionu: lyžárna, kolárna, bar, pódium, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, dětský koutek (hračky, domeček)
  • Venkovní vybavení penzionu: letní terasa, ohniště, dětské hřiště (pískoviště, skluzavky, houpačka, prolézačky, tramplína, žebříky), parkování u objektu
  • Vybavení apartmánů: televize, wifi internet, koupelna (sprcha, toaleta, umyvadlo)
  • Vybavení pokojů: koupelna (sprcha, wc, umyvadlo) a některé pokoje mají společené sociální zařízení na patře
  • Relax a volný čas: venkovní bazén, infrasauna
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: celoročně
Pokoje
Osoba / noc vč. snídaně 610 Kč
Osoba / noc vč. polopenze 755 Kč
Apartmány
Osoba / noc vč. snídaně 859 Kč
Osoba / noc vč. polopenze 995 Kč
Doplňkový ceník:
Pes / noc 150 Kč
Pobyt na 1 noc – příplatek 150 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení pokoje, ložní prádlo a ručníky, parkování v uzavřeném objektu, Wi-Fi internet a DPH. V ceně není zahrnuto: rekreační poplatky obci.
Školy v přírodě a sportovní soustředění
Mateřská škola - dítě / noc 535 Kč
Dítě 1. - 5. třída / noc 595 Kč
Dítě 6. - 9. třída / noc 655 Kč
Střední škola - dítě / noc 755 Kč
Cena je uvedena za osobu a noc včetně stravy 5 x denně, pitného režimu a rekreační poplatky obci.

 

Potřebujete poradit?

+420 603 427 884

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme