/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a1-jpg27/
/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a2-jpg27/
/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a5-jpg25/
/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a3-jpg26/
/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a6-png/
/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/a7-png/

Rekreační dům Vyhlídka Náchod

 

Obec: 

Náchod
Poloha:

okraj obce
Region:

Náchodsko

 

Poloha na mapě

Rekreační dům Vyhlídka - Náchod, Kladské pomezí

Ubytování ve stylově zařízeném rekreačním domě s krásným výhledem na Náchod. Skvělé místo pro letní i zimní dovolenou.

Penzion Vyhlídka

Popis ubytování

Na samém vršku s nádherným výhledem na město Náchod a celé okolí naleznete obklopený přírodou stylový rekreační dům Vyhlídka. Kromě hezkého výhledu Vám nabízíme kvalitní a stylové ubytování v moderně zařízeném domě, který disponuje celkem třemi útulnými ložnicemi (3 + 4 + 2 osoby). K dispozici je plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem, s možností vstupu na letní terasu, koupelna a samostatné WC. K vybavení patří: TV/Sat, automatická pračka, lednička-mraznička, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, pečící trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí, povlečení, osušky + ručníky, venkovní gril. V přílehlém hotelu Vyhlídka můžete využít výtečných dopovodných služeb: možnost zakoupení stravování a využití sportovně relaxačního zázemí areálu hotelu (posezení v restauraci, dětský koutek, dětské hřiště, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šach, uzamčené parkoviště).

 

  • Kapacita objektu: 10 pevných lůžek + 2 přistýlky (2 x čtyřlůžkový pokoj, 1 x dvoulůžkový pokoj)
  • Vybavení objektu: vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem s možností vstupu na letní terasu, koupelna a samostatné WC, televize, satelit, WiFi internet, automatická pračka, lednička-mraznička, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, pečící trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí, povlečení, osušky + ručníky, venkovní gril, parkoviště   
  • V přilehlém hotelu možnost využít: možnost  zakoupení stravování a využití sportovně relaxačního zázemí areálu hotelu (posezení v restauraci, dětský koutek, dětské hřiště, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šach, uzamčené parkoviště)
  • Check - in: 14 - 18:00
  • Check - out: 10:00

 

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme