/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-3-jpg/
/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-6-jpg/
/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-12-jpg/
/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-19-jpg/
/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-29-jpg/
/album/fotogalerie79/penzion-a-hotel-zamecek-janovicky-na-broumovsku-14-jpg/

Hotel Zámeček

 

Obec:

Janovičky
Poloha:

okraj obce
Region:

Broumovsko

Poloha na mapě

Hotel Zámeček - Janovičky, Broumovsko

Útulné pokoje, terasa s krásným výhledem, večery plné vůně grilovaných specialit, výborná restaurace. Hotel Zámeček - místo, kde si skutečně odpočinete.
 

Telefon: 734 570 141 |  Zaslat poptávku

Romantický výletní hotýlek položený na svahu Javořích hor, vzdálený přibližně 9 km od Broumova. Hotel Zámeček Janovičky navazuje na více než stoletou tradici původního zájezdního hostince zpočátku 20. století. Hotýlek prošel renovací a vítá dnes své hosty se zcela novým konceptem a příjemným interiérem v jednoduchém prvorepublikovém stylu. Hotel poskytuje ubytování v 17 útulných pokojích o celkové kapacitě 42 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, toaletu, TV a bezplatné připojení k wifi. V ceně ubytování je bohatá snídaně podávaná formou švédských stolů. Hotelová restaurace nabízí tradiční a regionální jídla, která skvěle doplňují vína z Benediktinských sklepů z nedalekého Broumovského kláštera. Díky salonku, který lze propojit nebo naopak oddělit od restaurace, je prostor vhodný i pro konání soukromých akcí nebo svateb. Za příznivého počasí je otevřena prostorná terasa, odkud se hostům skýtá úchvatný výhled do Broumovské kotliny. K hotelu přiléhá krásná zahrada s venkovním posezením, grilem a ohništěm. Nechybí zde ani dětské hřiště. Hotel Zámeček Janovičky je situován v CHKO Broumovsko, uprostřed krásné a čisté přírody. Je ideálním místem pro odpočinek, rodinná setkání i výchozím bodem pro turistické výlety, ať už pěší či cyklistické. V zimním období zde příznivci lyžování najdou běžkařské stopy a hned vedle hotelu i sjezdovku s vlekem.

 

  • Kapacita objektu: 43 lůžek (10 x menší dvoulůžkový pokoj, 2 x větší dvoulůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj ve věži, 1x třílůžkový pokoj, 3x čtyřlůžkový pokoj)
  • Vybavení objektu: restaurace, letní terasa, zahrada s posezením, ohništěm a krbem, hřiště na badminton, dětské pískoviště, houpačka se skluzavkou, vedle hotelu sjezdovka s vlekem, dětská postýlka, WiFi připojení k internetu, úschovna sportovních potřeb, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), TV se sat, Wi-Fi připojení k internetu
  • Menší dvoulůžkový pokoj: 15-20 m2, bez možnosti přistýlky a postýlky
  • Větší dvoulůžkový pokoj: 20-25 m2, možnost přistýlky a postýlky
  • Dvoulůžkový pokoj ve věži: 23 m2, možnost přistýlky a postýlky
  • Čtyřlůžkový pokoj: 25 - 32 m2, možnost přistýlky a postýlky
  • Konferenční zázemí: salónek s kapacitou 25 osob s možností poskytnutí flipchartu a projektoru
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme