Ubytování pro rodiny s dětmi -

 

Adršpach a Broumovsko

 

Zážitek pro celou rodinu to je dovolená v Adršpašsko - Teplických skalách. Prohlédněte si nejlepší nabídku ubytování vhodné pro rodiny s dětmi.

 

Všechna ubytování Adršpach

1 | 2 |  3 

Báječná rodinná dovolená s dětmi  - odpočinek a zážitky na Broumovsku

Prohlédněte si nabídku vhodných ubytování pro rodiny s děmi v Adršpašsko - Teplických skalách a na Broumovsku. Pohodová dovolená s dětmi jak na chalupě, chatě, apartmánu, rodinném penzionu nebo hotelu. Ubytování s dětmi nebo víkendové pobyty jsou také cenově zvýhodněny. Máme připravené slevy na ubytování, ale také na stravu. Zvýhodněné slevy na snídaně či polopenzi jsou pro děti samozřejmostí.  Další výhodou je výborné zázemí pro ty nejmenší. V zařízeních je je připraveno zázemí od dětského koutu v objektu, postýlky či dětské židličky až po oplocenou zahradu s dětským hřištěm, houpačkami, skluzavkami, prolézačkami pískovištěm a dalšími atrakcemi. Rodiná dovolená a spousta aktivit v okolí, právě pro tyto přednosti jsou Adršpašsko - Teplické skály, Babiččino údolí a Broumovsko  vyhledávaným místem rodinných dovolených. Vyražte k nám do regionu na prodloužený víkend nebo na dovolenou. Bezpočet výhledů, atrakcí a zážitků na každém kroku. A nevíte jaké ubytování zvolit či potřebujete poradit? Neváhejte a zavolejte naše rezervační centrum 491 005 805. Rádi Vám poradíme!

Naše inspirace kam vyrazit s dětmi na dovolenou

Krásných míst v naší vlasti je spousty. Už jste strávili přijemné ubytování s dětmi na Jižní Moravě? Krajina vinic, cyklostezek a vína je rodinám s dětmi zaslíbená. Děti i dospěláci si tu najdou to své. 

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme