Centrum Walzel - Meziměstí, Broumovsko

Fabrika plná zábavy, zážitků i obchodu, zkrátka místo, kde se nikdy nebudete nudit, to je Centrum Walzel.

 
Centrum Walzlovka v Meziměstí, Broumovsko
 

Trocha historie

Původně tkalcovna Walzlovka byla postavena v roce 1852. Svému účelu sloužila téměř sto let, ale od roku 1940 již jen chátrala. Znovu byla otevřena v roce 2013 a dnes pod názvem Centrum Walzel slouží jako místo jedinečných zážitků, zábavy, obchodu. 

 
 

Walzlovka - fabrika na zážitky

V Centru Walzel v Meziměstí dnes můžete strávit nejeden den plný nezapomenutelných zážitků. Vyzkoušíte si střelbu ze zbraně, svoji fyzičku si prověříte ve fitness centru nebo na lezecké stěně, nové síly načerpáte v solné jeskyni, zajímavé informace pro Vaše cesty po Broumovsku a Adršpachu získáte v informačním centru a večer si užijete s přáteli v bowling baru. K dopočinku v letních měsících slouží zahrada s dětským koutkem. V Centru Walzel nebudete strádat ani hladem. Skvělý gastronomický zážitek a atmosféru pvní republiky Vám poskytne restaurace Švejk. Základní potraviny pro Vaše toulky krajem nakoupíte v konzumu. 

 
 
 Bowling bar   Restaurace Švejk
 
 

Co všechno na Vás čeká?

Restaurace Švejk

Restaurace je skvělým místem, kde se během dne dobře najíst a kde večer posedět s přáteli u točeného piva či kvalitního vína.  Užijete si poctivou domácí kuchyni i atmosféru Rakousko - Uherska a první republiky.

 

Salon Walzel

Salonek s kapacitou až 100 osob a videoprojekcí je využívaný zvlášt pro školení, firemní večírky nebo rodinné oslavy. 

 

Víceúčelový sál 

Prostorný sál s podiem, audio i videoprojekcí. Často zde jsou pořádány společenské akci nebo oblíbené farmářské trhy. K sálu náleží také bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Bowling bar

Oblíbenou zábavu, bowling, si užejte v Bowling baru Walzel, který nabízí 4 profesionální dráhy. Na každé dráze může hrát až 8 hráčů současně. Zajímavostí jsou výsuvné mantinely, které zajistí, že koule i těch nejmenších hráčů vždy doputuje až ke kuželkám. K bowling baru náleží také laserová střelnice, kde si můžete vyzkoušet střelbu s laserovou zbraní. 

 
 
Solná jeskyně Walzlovka  Střelnice centrum Walzel
 
 

Solná jeskyně 

Místo, které vám za pouhých 45 min zde strávených, vynahradí dva i tři dny strávené u moře. Solnou jeskyni oceníte zvláště za pochmurných zimních a podzimních dní.

 

Střelnice 

Nejmoderněší krytá střelnice u nás nabízí celkem tři různě dlouhé střelnice: interaktivní projekční střelnici pro krátké zbraně, délka 16 metrů, střelnice o délce 25 metrů s inteligentním progresivním terčovým systémem pro krátké zbraně a interaktivní projekční střelnice pro dlouhé zbraně, délka 50 metrů. Střelnice nejsou určeny pouze pro profesionály. Pod vedením profesionálních instruktorů si můžete vyzkoušet střelbu z opravdových zbraní a připravit se na získání zbrojního pasu.

 

Lezecká a boulderingová stěna

Broumovsko a Adršpach se svými pískovcovými skalami je přímo rájem horolezců a 13 metrů vysoká lezecká stěna je ideální pro osvojení základů lezení. Je to také skvělé místo pro horolezce pro tréninky během zimní sezóny nebo nepřízně zimního počasí.  Stěnu využívají také hasiči, policisté a školení výškových prací. Sestrou lezecké stěny je boulderingová stěna, kde si procvičíte bezpečné lezení bez jištění. Pádu se bát nemusíte, pod celou stěnou jsou matrace

 

Fitness centrum

Svoje tělo můžete potrápit a posílit také ve fitness centru. Prostor je plně klimatizovaný a rozdělený na cardio zónu a zónu posilovací. Obě části jsou vybaveny profesionálním ozvučením. Ve cvičebním sále můžete využít také několika možností skupinového cvičení. 

 
 
Lezecká stěna Walzlovka   Fitness centrum Walzel
 
 

Kudy za zážitky?

Autem
Nejlépe se k Centru Walzel dostanete z Broumova po silnici č. 302 přes Heřmánkovice a Jetřichov.
 
Vlakem nebo autobusem
Vlakem i autobusem můžete vyrazit z Broumova nebo Teplic nad Metují. Vlaková i autobusová zastávka jsou vzdáleny přibližně 5 minut chůze.
 

Kontakt

Dlouhá 138
Meziměstí
info@walzlovka.cz

 

Tip v okolí

Místo, které byste neměli zapomenout na Broumovsku navštívit, je klášter v Broumově. V dnešní době již klášter neobývají mniši, ale slouží pouze turistům. Projít si můžete sakristii, knihovnu, kostel sv. Vojtěcha a refektář. Odvážnější návštěvníci mohou zavítat i do podzemí, kde je 34 mumií vambereckých občanů. Přečtěte si více o klášteře Broumov.

Fotogalerie

/album/fotogalerie80/bowling-jpg/
/album/fotogalerie80/kavarna-ve-walzlovce-jpg/
/album/fotogalerie80/solna-jeskyne-walzlovka-jpg/
/album/fotogalerie80/lezecka-stena-walzel-jpg/
/album/fotogalerie80/posilovna-walzel-jpg/
/album/fotogalerie80/walzlovka-strelnice-50-003-jpg/

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30

Doporučujeme